Kategórie prístrojov

Meranie farebnosti

 • Spektrofotometre na meranie farebnosti
 • Prenosné prístroje
 • Laboratórne prístroje
 • On-line systémy
 • Meranie vo viacerých farebných priestoroch
 • Receptovanie farieb

Detailnejšie informácie o jednotlivých produktoch budú postupne dopĺňané.
Hľadáte niečo konkrétne? Kontaktujte nás.

 • ColorFlex EZ
  Hunterlab
  ColorFlex EZ ponúka výhodu dizajnu geometrie 45 ° / 0 ° , ktorá zaisťuje, že Vaše farby budú nielen správne, ale vždy dokonalé. Meria Vašu vzorku tak, ako to robí ľudské oko. Umožní vám vidieť Vaše farby presne tak, ako to robia vaši zákazníci, a to nielen v laboratóriu, ale aj v skutočnom svete. Ponúka všestrannosť vzorkovania na meranie všetkého od nepriehľadných pevných látok, kvapalín, práškov, granúl a peliet až po priesvitné pevné látky a kvapaliny. Dodáva sa s rozšíreným úložiskom vzoriek pre 250 nastavení, produktovými normami a toleranciami a až 2 000 meraniami vzoriek. ColorFlex EZ vyžaduje veľmi málo miesta na stole a jeho ovládanie jedným dotykom umožňuje ľahkú obsluhu pre všetky Vaše úlohy spojené s meraním farieb.
  Meranie farebnosti

  ColorFlex EZ

  Viac info
 • Miniscan EZ
  Hunterlab
  Prenosné spektrofotometre MiniScan EZ s geometriou 45 ° / 0 °  alebo dif/8° majú veľký, ľahko čitateľný displej, sú ľahké a sú ergonomicky navrhnuté pre ovládanie jednou rukou a navigáciou funkcií displeja palcom.  Majú zabudovaný softvér, ktorý obsahuje väčšinu hlavných priemyselných odrazových farieb a indexov. MiniScan EZ 4500 umožňuje výrobcom ľahko a presne vyhodnotiť kvalitu svojich výrobkov.
  Meranie farebnosti

  Miniscan EZ

  Viac info
 • UltraScan PRO
  Hunterlab
  Vďaka mnohým funkciám merania a špecializovaným zariadeniam na manipuláciu so vzorkami je z UltraScan PRO najuniverzálnejší vysokovýkonný spektrofotometer na meranie farieb, aký je k dispozícii. UltraScan PRO má rozšírený rozsah vlnových dĺžok do blízkej infračervenej a ultrafialovej oblasti, čo umožňuje meranie maskovacích materiálov a UV blokátorov. Systém využíva difúznu / 8 ° geometriu s automatickým zahrnutím / vylúčením zrkadlových komponentov. Obsahuje tiež tri veľkosti oblastí merania vzorky s automatickou výmenou objektívu. UltraScan PRO obsahuje softvér EasyMatch QC a k dispozícii je verzia na uchovávanie elektronických záznamov, ktorá je v súlade s 21 CFR 11.
  Meranie farebnosti

  UltraScan PRO

  Viac info