Kategórie prístrojov

Meranie veľkosti a tvaru častíc

 • Dynamická obrazová analýza častíc ANALYSETTE 28 ImageSizer
  Fritsch GmbH
  ANALYSETTE 28 ImageSizer je ideálny prístroj na meranie častíc pre všetky aplikácie, ktoré potrebujú presné a reprodukovateľné výsledky merania pre tvar a veľkosť častíc práškov a sypkých materiálov, ako aj pre suspenzie a emulzie. Optický proces dynamickej obrazovej analýzy poskytuje výsledky pre široký merací rozsah, poskytuje viac parametrov tvaru častíc a možnosti hodnotenia veľkosti častíc. Čas merania v závislosti od množstva vzorky je menej ako 5 minút. Ideálny na analýzu: hnojív, žiaruvzdorných výrobkov, skla a keramiky, uhlíkových výrobkov, katalyzátorov, plastov, potravín, kovov a rúd, farmaceutických výrobkov, sadzí a uhlia, solí, piesku, brusiva a cementu. Je určený pre rýchlu, bezpečnú a nekomplikovanú kontrolu kvality, výskum a laboratóriá - a je to veľmi jednoduchá a cenovo výhodná alternatíva k preosievaniu materiálov.
 • Laserový analyzátor častíc ANALYSETTE 22 NeXT Micro
  Fritsch GmbH
  Automatická analýza veľkosti častíc až do nano rozsahu: bezkonkurenčne jednoduchá a cenovo dostupná Kompletne prepracovaný ANALYSETTE 22 NeXT Nano s rozsahom merania 0,5 - 1 500 μm sa dokonale hodí na všetky úlohy merania. Vďaka inteligentne prepracovanému dizajnu merania je ANALYSETTE 22 NeXT obzvlášť kompaktný a šetrí miesto. Čas merania je pre väčšinu meraní kratší ako minúta - vrátane spoľahlivo vyčistenia systému bez zvyškov. Kompletné vyhodnotenie analýzy veľkosti častíc prebieha automaticky s jasne usporiadanými výsledkami viditeľnými priamo na obrazovke. Môžete samozrejme tiež uložiť a vytlačiť prehľad prispôsobený Vašim potrebám. Získajte všetky rozhodujúce výhody s modelom, ktorý spĺňa vaše požiadavky: najmä ľahká obsluha a čistenie, krátke doby analýzy, spoľahlivo reprodukovateľné výsledky a záznam ďalších parametrov, ako je teplota a hodnota pH počas mokrej disperzie.
 • Laserový analyzátor častíc ANALYSETTE 22 NeXT Nano
  Fritsch GmbH
  Automatická analýza veľkosti častíc až do nano rozsahu: bezkonkurenčne jednoduchá a cenovo dostupná Kompletne prepracovaný ANALYSETTE 22 NeXT Nano s extra širokým rozsahom merania 0,01 - 3 800 μm pre maximálnu presnosť a citlivosť pre najmenšie častice s ďalším detekčným systémom. Vďaka inteligentne prepracovanému dizajnu merania je ANALYSETTE 22 NeXT obzvlášť kompaktný a šetrí miesto. Čas merania je pre väčšinu meraní kratší ako minúta - vrátane spoľahlivo vyčistenia systému bez zvyškov. Kompletné vyhodnotenie analýzy veľkosti častíc prebieha automaticky s jasne usporiadanými výsledkami viditeľnými priamo na obrazovke. Môžete samozrejme tiež uložiť a vytlačiť prehľad prispôsobený Vašim potrebám. Získajte všetky rozhodujúce výhody s modelom, ktorý spĺňa vaše požiadavky: najmä ľahká obsluha a čistenie, krátke doby analýzy, spoľahlivo reprodukovateľné výsledky a záznam ďalších parametrov, ako je teplota a hodnota pH počas mokrej disperzie.