Kategórie prístrojov

ICP-MS spektrometre

Výskumné a rutinné laboratóriá s najvyššími štandardmi výkonnosti a detekcie ťažia z riešení ICP-MS série PlasmaQuant MS tromi spôsobmi: vysoká citlivosť, najvyššia priepustnosť vzoriek a najnižšie náklady na vzorku. Tieto tri výhody sa spájajú a poskytujú kompletný balík, ktorý vybavuje laboratóriá veľkými konkurenčnými výhodami.

 • ICP-MS PlasmaQuant 9100 MS
  Analytik Jena AG
  PlasmaQuant MS Eco Plasma predstavuje novú métu v ICP-MS. Týmto systémom rozširuje Analytik Jena svoje portfólio v ICP-MS. Novo vyvinutý hmotnostný spektrometer s patentovaným polovodičovým RF generátorom pre vývoj plazmy nastavuje nový štandard v hmotnostnej spektrometrii s indukčne viazanou plazmou. Vysoko účinný RF generátor vytvára robustnú vyváženú plazmu so spotrebou argónu pod 10 l/min. Spotreba argónu je približne polovičná oproti obvyklým ICP-MS na trhu. Výkonná plazma systému PlasmaQuant MS je ideálna pre analýzu kvapalných vzoriek, avšak jeho sila sa prejaví v analýze častíc alebo suchého aerosolu, napríklad v kombinácii s laserovou abláciou vzorky. Nový systém je úsporný a znižuje náklady bez zhoršenia výkonnosti ICP - MS.
  • Kvalitná optika Zeiss s desaťročnou zárukou
 • ICP-MS PlasmaQuant 9100 MS Elite
  Analytik Jena AG
  PlasmaQuant®MS Elite Vyšší model s GHz citlivosťou  určený pre vedecko-výskumné aplikácie a pre najcitlivejšie meranie v oblasti analýzy polovodičov, laserové ablácie, analýzy jednotlivých častíc a detekcie nanočastíc od 10 nm priemeru, HPLC analýzy arzénu, selénu a chrómu, meranie izotopových pomerov a ďalších analýz vyžadujúcich dosiahnutie najnižších hraníc detekcie. Eco Plasma predstavuje novú métu v ICP-MS. Týmto systémom rozširuje Analytik Jena svoje portfólio v ICP-MS. Novo vyvinutý hmotnostný spektrometer s patentovaným polovodičovým RF generátorom pre vývoj plazmy nastavuje nový štandard v hmotnostnej spektrometrii s indukčne viazanou plazmou. Vysoko účinný RF generátor vytvára robustnú vyváženú plazmu so spotrebou argónu pod 10 l/min. Spotreba argónu je približne polovičná oproti obvyklým ICP-MS na trhu. Výkonná plazma systému PlasmaQuant MS je ideálna pre analýzu kvapalných vzoriek, avšak jeho sila sa prejaví v analýze častíc alebo suchého aerosolu, napríklad v kombinácii s laserovou abláciou vzorky. Nový systém je úsporný a znižuje náklady bez zhoršenia výkonnosti ICP - MS.
  • Kvalitná optika Zeiss s desaťročnou zárukou