Kategórie prístrojov

Sitovacie stroje

Vibračné sitovacie stroje FRITSCH pre sitá do priemeru 450 mm ponúkajú maximálny komfort a precíznosť pre spoľahlivé a presne reprodukovateľné suché, mokré a mikro-presné preosievanie.

 • Sitovací stroj Analysette 18
  Fritsch GmbH
  Efektívne preosievanie veľkých množstiev ANALYSETTE 18 je robustný analytický sitovací stroj spoločnosti FRITSCH. Môže bez námahy preosiať až 15 kg materiálu medzi 20 μm a 125 mm. Trojrozmerný pohyb preosievania zaisťuje obzvlášť rýchle výsledky preosievania bez manuálneho opakovaného preosievania a tiež optimálnu reprodukovateľnosť. ANALYSETTE 18 sa používa na analýzu veľkosti častíc a delenie hrubozrnných materiálov. Maximálne vstupné množstvo 15 kg pre materiál, ktorý sa má preosievať, a sada sít tiež umožňuje použitie v skúšobných linkách alebo na sériovú analýzu veľkého množstva. Je zvlášť vhodný na analýzu veľkosti častíc a triedenie hrubozrnných materiálov preosievaním na sucho alebo s konverznou súpravou na mokro.
 • Vibračný sitovací stroj Analysette 3 PRO
  Fritsch GmbH
  Vysokovýkonný vibračný sitovací stroj ANALYSETTE 3 PRO ponúka všetko, čo potrebujete na rýchle stanovenie kvantitatívnej distribúcie veľkosti častíc v laboratóriu. Systém s elektromagnetickým pohonom osciluje sito regulovanými vertikálnymi osciláciami a je ideálnym riešením na preosievanie množstva vzorky do 2 kg a rozsahu merania od 5 μm do 63 mm. ANALYSETTE 3 PRO sa perfektne hodí na rýchlu kontrolu kvality prichádzajúcich a odchádzajúcich produktov, ponúka užívateľsky prívetivú prevádzku a je nehlučný, robustný a s dlhou výdržou. Perfektný pre kvantitatívnu analýzu veľkosti častíc tuhých látok a suspenzií všetkého druhu pomocou suchého alebo mokrého preosievania s tkanými testovacími sitami alebo mikropresného preosievania. Je to špičkový model s automatickou reguláciou amplitúdy, výberom programu a možnosťou použitia ako kalibrovateľného a validovateľného testovacieho prístroja pri monitorovaní testovacích zariadení podľa ISO 9001 a oveľa viac.
 • Vibračný sitovací stroj Analysette 3 Spartan
  Fritsch GmbH
  Jednoduchšia verzia sitovacieho stroja ANALYSETTE 3 PRO pre všetky typické úlohy preosievania v laboratóriu s optickým nastavením amplitúdy na bežiacom prístroji. Kompletný s praktickým systémom napínania sít FRITSCH EASYTWIST a možnosťou automatického vyhodnotenia sitovej analýzy pomocou rozsiahleho hodnotiaceho softvéru FRITSCH AUTOSIEVE. ANALYSETTE 3 SPARTAN je vhodný aj na kvantitatívnu analýzu veľkosti častíc tuhých látok a suspenzií všetkého druhu pomocou suchého alebo mokrého preosievania testovacími sitami.