Kategórie prístrojov

Presné váhy

 • Presné váhy séria A&D Apollo GX-AE/A & GF-A
  A&D Instruments
  So sériou A&D Apollo posúvame presnosť a ochranu váženia do nových výšin. Zabudované pokrokové technológie poskytujú užívateľovi inovatívne riešenia. Technológia elektronicky riadeného zaťaženia (ECL) umožňuje používateľom vykonať interný rýchly test opakovateľnosti bez potreby externého závažia. Celý proces trvá iba 1,5 minúty v porovnaní s tradičnými postupmi externého testovania hmotnosti, ktoré môžu trvať až 5 - 10 minút, čo v konečnom dôsledku poskytuje väčšie pohodlie a efektívnosť. Štandardná odchýlka sa počíta pomocou funkcie Auto Precision Assessment (APA). Spoločnosť A&D Apollo inteligentne vykonáva kontrolu diagnostického systému alebo kontrolu Dia-Check a poskytuje indikáciu kritického schválenia alebo zlyhania. Integrovaná detekcia nárazových šokov (ISD) vizuálne indikuje veľkosti nárazov, ktoré snímač prijíma na štyroch rôznych úrovniach. Táto funkcia poskytuje používateľovi spätnú väzbu v reálnom čase, aby sa zabránilo poškodeniu senzora hmotnosti.
 • Presné váhy séria FX-i & FX-i-WP / FZ-i & FZ-i-WP
  A&D Instruments
  Presné váhy FX-i a FZ-i s hornou miskou poskytujú celý rad funkcií v kompaktnom a ľahkom balení. K dispozícii sú všetky tradičné funkcie A&D a množstvo inovatívnych funkcií. Modely WP dodávajú ďalšiu vlastnosť IP65 odolnosti proti prachu a vode , vďaka čomu sú ideálne do nepriaznivého prostredia.
 • Presné váhy séria GF / GX
  A&D Instruments
  Naša patentovaná technológia Super Hybrid Sensor (SHS) zlepšuje rýchlosť odozvy a minimalizuje náklady na údržbu. SHS kombinuje to najlepšie z obnovenia magnetickej sily a jednobodových technológií snímania zaťaženia. Séria GF je vybavená externou kalibráciou, zatiaľ čo séria GX pridáva do niektorých modelov internú kalibráciu a OIML-EC.