Kategórie prístrojov

Stolné váhy a predvážky

 • Jednoduché váhy s komparátorom séria HT-CL
  A&D Instruments
  Ľahko zabránite nadmernej hmotnosti balenia. Vďaka vysoko viditeľným viacfarebným LED porovnávacím svetlám je balenie drobného ovocia, zeleniny atď. v stanovených hraniciach oveľa rýchlejšie a presnejšie ako samotný numerický displej!
 • Jednoduché váhy séria HL-i
  A&D Instruments
  Séria HL-i je ideálna na použitie v kancelárii, sklade, kuchyni alebo laboratóriu. Pevná konštrukcia z ABS zaručuje dlhú životnosť. Ľahko prenosná, malá a ľahká, HL-i je napájaná 4 x AA batériami pre ľahkú prenosnosť alebo využíva voliteľný sieťový adaptér pre aplikáciu na pevnom mieste.
  Stolné váhy a predvážky

  Jednoduché váhy séria HL-i

  Viac info
 • Jednoduché váhy séria HL-WP
  A&D Instruments
  Celonerezové váhy s horným plnením vhodné do drsného prostredia. Ideálne sa hodia na prípravu jedla. Kapacity sa pohybujú od 300 g do 3 000 g s krokmi od 0,1 g do 1 g.
  Stolné váhy a predvážky

  Jednoduché váhy séria HL-WP

  Viac info
 • Jednoduché váhy séria HT
  A&D Instruments
  Ideálne pre školy, laboratóriá a váženie šperkov, HT-120 prináša optimálny výkon pri vážení za výhodnú cenu. Má funkcie, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v oveľa väčších váhach, ako je miska z nehrdzavejúcej ocele, podsvietený displej a viac merných jednotiek: g, oz, ozt, ct, mom, dwt, grain, tola, tael a Newton. Modely HT 300 g a vyššie majú 7 merných jednotiek, vrátane: g, oz, lb-oz., ozt a N. A všetky série HT sú dodávané s priehľadným kufríkom pre ľahké skladovanie a bezpečnú prepravu.
  Stolné váhy a predvážky

  Jednoduché váhy séria HT

  Viac info
 • Jednoduché váhy séria SJ-WP
  A&D Instruments
  Na prvý pohľad si všimnete, že séria SJ-WP vyzerá pozoruhodne odlišne od ostatných digitálnych váh, s ktorými ste sa možno predtým stretli. S touto jedinečnou konštrukciou ponúka spoločnosť A&D množstvo noviniek, ktoré zaisťujú najvyššiu úroveň ochrany pri meraní hmotnosti.
  Stolné váhy a predvážky

  Jednoduché váhy séria SJ-WP

  Viac info
 • Jednoduché váhy séria SK-WP
  A&D Instruments
  Vodotesné váhy A&D z nehrdzavejúcej ocele sú ideálne pre stolové dosky a sú schválené na obchodné použitie. Tieto váhy sú dostupné v kapacitách od 1 kg do 30 kg s krokmi od 0,5 g do 10 g.
  Stolné váhy a predvážky

  Jednoduché váhy séria SK-WP

  Viac info
 • Presné mostíkové váhy séria EK-L
  A&D Instruments
  Nie je potrebné meniť kapacitu s EK-L. Udržujte rozlíšenie 0,1 g pri používaní ťažkých tarovacích nádob do hmotnosti 15 kg alebo 30 kg  pri jednotkách g, kg . Jasný, ostrý podsvietený displej LCD s veľkými číslicami. Miska z nehrdzavejúcej ocele, štandardné rozhranie RS232 a voliteľná nabíjateľná batéria pre autonómnu prevádzku.
 • Stolné kompaktné váhy séria SJ-HS
  A&D Instruments
  Kompaktné stolné váhy série SJ sú ideálne na bežné váženie vo väčšine priemyselných odvetví a ideálne na dávkovanie potravín. Vďaka odolnej tvarovanej plastovej konštrukcii a veľkej odnímateľnej miske z nehrdzavejúcej ocele sa tieto váhy ľahko udržiavajú čisté. 800-hodinová výdrž batérie (4 D-články) minimalizuje potrebu voliteľného sieťového adaptéra v mnohých aplikáciách. Pre obchodné aplikácie sú k dispozícii modely schválené OIML-EC.