Casella

Analyzátory prachu, hluku

 • Meranie prašnosti
 • Meranie hluku
 • Osobné odberové čerpadlá
 • Detektory odstupu

Detailnejšie informácie o jednotlivých produktoch budú postupne dopĺňané.

 

Navštíviť domovskú stránku výrobcu

 • Osobné odberové čerpadlo APEX 2 IS
  Casella
  Nová generácia osobných odberových čerpadiel APEX2. Vyznačujú sa veľkou presnosťou prietokov a spoľahlivosťou pri dlhom nepretržitom chode. Dlhá výdrž Li Ion batérie umožňuje na jedno nabitie pracovať až 20 hodín pri prietoku 2,2 l/min. Spĺňajú normy EN1232/MDHS14/3 a NIOSH0600. Vyrábajú sa aj v prevedení do výbušného prostredia.
  Monitoring životného a pracovného prostredia

  Osobné odberové čerpadlo APEX 2 IS

  Viac info
 • Prachomer CEL-712 Microdust Pro
  Casella
  CEL-712 Microdust Pro firmy Casella CEL je prenosný prístroj na monitorovanie prašnosti a aerosólov v reálnom čase. Je to jediný prenosný prístroj na trhu s možnosťou grafického znázornenia hodnôt koncentrácií prachu a aerosólov na kontinuálnom grafe bez nutnosti analýzy meraní na PC. Široký rozsah merania v šiestich automaticky nastaviteľných rozsahoch až do 250 g/m3.
  Monitoring životného a pracovného prostredia

  Prachomer CEL-712 Microdust Pro

  Viac info
 • Osobný dozimeter dBadge
  Casella
  Osobné dozimetre dBadge pre použitie na meranie expozície hluku na pracovisku.
  Monitoring životného a pracovného prostredia

  Osobný dozimeter dBadge

  Viac info
 • Hlukomery
  Casella
  Široký výber hlukomerov od rutinných až po špičkové modely
  Monitoring životného a pracovného prostredia

  Hlukomery

  Viac info
 • Osobné odberové čerpadlo VAPex
  Casella
  Rad VAPex bol navrhnutý špeciálne pre odber vzoriek pár a plynov s nízkym prietokom v pracovnom prostredí. Jeho design s vnútornou bezpečnosťou a diaľkové ovládanie pomocou aplikácie Airwave ho robí ideálnym pre požiadavky na vzorkovanie. Vďaka širokému rozsahu prietoku 20 ml – 500 ml má osobné odberové čerpadlo VAPex vynikajúcu schopnosť spätného tlaku. Táto schopnosť zaisťuje neprerušovaný plynulý chod čerpadla aj v tých najnáročnejších situáciách. Nerobte si starosti ani s výdržou batérie. Čerpadlo VAPex má vysoko výkonnú Li-Ion batériu s indikátorom na obrazovke, ktorý ukazuje zostávajúcu životnosť batérie. Pri optimálnom použití 200 ml / min (protitlak 20 cm H₂O) vydrží batéria viac ako 34 hodín. Čerpadlo VAPex má jedno z najpraktickejších, tenkých a ľahkých puzdier navrhnutých s ohľadom na pohodlie používateľa. Spona na nosenie sa dodáva s doživotnou zárukou.
  Monitoring životného a pracovného prostredia

  Osobné odberové čerpadlo VAPex

  Viac info
 • Odberové čerpadlo Vortex 3
  Casella
  Spoločnosť Casella uvádza na trh vysokorýchlostné vzorkovacie čerpadlo vzduchu Vortex 3. Je to inovatívne čerpadlo, ktoré završuje ponuku čerpadiel na odber vzduchu. S rýchlosťou 12 l / min s typickým filtrom a jedinečným dizajnom blokovania, ktorý umožňuje ľahkú prepravu, je Vortex 3 vyrobený podľa dokonalých štandardov. Ideálne pre oblasť vzorkovania vzdušných kontaminantov vrátane azbestu a iných nebezpečných materiálov. Vortex 3 je najnovšia generácia statických vzorkovacích čerpadiel s vysokým prietokom, ktoré je teraz možné ovládať a monitorovať z vášho mobilného telefónu alebo tabletu.
  Monitoring životného a pracovného prostredia

  Odberové čerpadlo Vortex 3

  Viac info