O spoločnosti CHROMSPEC-SLOVAKIA, spol. s r.o.

Váš dodávateľ laboratórnych zariadení

“Našim hlavným cieľom je byť partnerom v oblasti poskytovania profesionálnych služieb v predaji a servise prístrojov tak, aby sa naši zákazníci vedeli na nás spoľahnúť.”

Naša spoločnosť od svojho vzniku v roku 1993 pôsobí na slovenskom trhu ako dodávateľ analytických a fyzikálnych zariadení od špičkových svetových výrobcov. Predmetom našej činnosti je predaj laboratórnej techniky, inštalácia, záručný a pozáručný servis a aplikačná podpora pre našich zákazníkov.

Počas existencie našej spoločnosti sme významne rozšírili portfólio nami ponúkaných prístrojov tak, aby sme v čo najväčšej miere vedeli uspokojiť požiadavky našich zákazníkov z oblasti priemyslu, životného prostredia, zdravotníctva, vedy, výskumu, školstva a ďalších oblastí.

V súčasnosti disponujeme výhradným zastúpením pre dodávky prístrojov a zariadení významných svetových výrobcov v Slovenskej republike: Analytik Jena GmbH, Fritsch GmbH, Jacomex, Starna, Labtech Srl, Biolin, Bionavis, Elemental Microanalysis, Edwards a taktiež ako autorizovaný dodávateľ zariadení od ďalších viac ako 30 významných európskych a amerických výrobcov.

Zameranie spoločnosti

Medzi našich významných zákazníkov patria

Priemysel

Slovenské elektrárne a.s., Duslo a.s, Slovnaft a.s., U.S. Steel Košice, Považská cementáreň a.s., Transpetrol a.s., ...

Veda a výskum

ÚEF SAV, ÚAnCH SAV, ÚMV SAV, ŠGÚ DŠ, VÚCHV Svit, …

Zdravotníctvo

ÚVZ SR, RÚVZ Košice, RÚVZ Trnava, Univerzitná nemocnica Sv. Michala, Medirex a.s., ...

Školstvo

STU Bratislava, Univerzita Komenského v Bratislave, UPJŠ Košice, Technická univerzita v Košiciach, Technická univerzita vo Zvolene, …

životné prostredie

BVS a.s. Bratislava, VVS a.s Košice, PVPS Poprad, Ekolab s.r.o., NPPC Nitra, …

O tom, že naše ciele sa nám darí aj napĺňať, svedčí v súčasnosti už vyše 300 firiem, ktoré sa stali našimi zákazníkmi,  s viac ako 1700 nainštalovanými prístrojmi a zariadeniami. Z mnohých našich zákazníkov sa stali naši priatelia, čo si nesmierne vážime.

Zabezpečujeme servis, dodávky náhradných dielov a spotrebného materiálu v tradične vysokej kvalite. Naši servisní technici sú pravidelne školení u výrobcov. Preventívne kontroly a kalibrácie sú vykonávané podľa predpisov výrobcu s využitím odvoditeľných referenčných materiálov. Vykonávame servis i starších prístrojov, na ktoré už výrobcovia nedodávajú náhradné diely.

Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru

Želáte si vypracovať cenovú ponuku na komplexné riešenie ušité na mieru pre vašu prevádzku? Prezrite si našu ponuku prístrojov, alebo nás kontaktujte.