Jacomex

 • Rukavicové boxy štandardné (O2, H2O, plyn, inertný plyn)
 • Boxy s pretlakom pre ochranu materiálu pred vonkajšou atmosférou alebo s podtlakom pre ochranu osôb či prostredia
 • Bezpečné glove boxy s HEPA filtrami
 • Bočný vstup cez evakuovateľnú komoru
 • Práčky plynov pre gloveboxy
 • Široký rozsah príslušenstva

Detailnejšie informácie o jednotlivých produktoch budú postupne dopĺňané.

Navštíviť domovskú stránku výrobcu

 • PureMod
  Jacomex
  PUREMOD je modulárny rukavicový box. Veľmi kompletný a dokonale vybavený, jeho hlavnými devízami sú flexibilita, modularita a neuveriteľný výkon. Je k dispozícii ako jednostranná alebo obojstranná pracovná stanica. Je vybavený autonómnou čistiacou jednotkou, automatickou reguláciou tlaku bez vývevy, prepúšťacou vzduchovou komorou s automatickým cyklom, dvojstupňovou vývevou 21 m3/h, čistiacou jednotkou s automatickou regeneráciou a analyzátormi H2O a/alebo O2. Odporúča sa najmä na integráciu vedeckých prístrojov, meracích a analytických zariadení a pri zlepšovaní procesov.
  Manipulačné (Glove) boxy

  PureMod

  Viac info
 • Glovebox PureSmart
  PureSmart
  Jacomex
  PURESMART je štandardný a plne vybavený rukavicový box s autonómnou čistiacou jednotkou, automatickou reguláciou tlaku bez vákuovej pumpy, prenosovým vzduchovým uzáverom s dvojstupňovou vákuovou vývevou 21 m3/h, čistiacou jednotkou s automatickou regeneráciou a H2O a/alebo O2 analyzátorom. Je vhodný pre akademický výskum, start-up a priemysel. Na ochranu kvalitných produktov pre bežné potreby v ultračistej atmosfére.
  Manipulačné (Glove) boxy

  PureSmart

  Viac info
 • GP[concept]
  Jacomex
  Pracovné boxy pre široké použitie pre prácu s citlivými materiálmi alebo v prostredí ochrannej atmosféry. Samotný box je vyrobený z nerezovej ocele, predná stena z polykarbonátu alebo skla, sklon 10°. Bočný vstup s evakuovateľnou komorou podľa výberu o priemere 400, 250 alebo 100 mm. V prípade cirkulácie ochrannej atmosféry možno zaistiť filtráciou obsah O2<1ppm a H2O <1ppm s možnosťou monitorovania zabudovanými čidlami. Na želanie je možné zabudovať najrôznejšie zariadenia, ako váhy, mikroskopy a pod. Boxy je možné vybaviť ľubovoľnými priechodkami a el. zásuvkami. Prevedenie s dvomi či viacerými rukavicami. Využitie vo výskume, univerzitách, v priemysle, v nemocniciach či pri práci s radioaktívnymi materiálmi.
  Manipulačné (Glove) boxy

  GP[concept]

  Viac info
 • PureEvo
  Jacomex
  PUREVO je riešením na všetky problémy. Je k dispozícii ako jednostranná alebo obojstranná pracovná stanica, v štandardných aj zákazkových moduloch. Je vybavený autonómnou čistiacou jednotkou, automatickou reguláciou tlaku bez vákuovej pumpy, prepúšťacou vzduchovou komorou s automatickým cyklom, dvojstupňovou vákuovou pumpou 21 m3/h, čistiacou jednotkou jednoradovou s automatickou regeneráciou a analyzátormi H2O a/alebo O2. Voliteľne sú k dispozícii aj dva dvojlinkové čistiace systémy. Jeho výnimočný výkon, dizajn a prevádzka spĺňajú požiadavky všetkých špecifických priemyselných a vedeckých projektov. Je ideálny pre všetky fázy prípravy, vývoja alebo charakterizácie materiálov v čistej atmosfére, pre procesy vo fáze vývoja alebo v pilotnej fáze; ponúka všetku flexibilitu potrebnú na integráciu strojov a zariadení a je plne schopný uspokojiť potreby najnáročnejších zákazníkov, ako sú inžinieri, výskumníci a vedci, ktorí sa zameriavajú na konfigurovateľné ovládacie prvky, automatizáciu, bezpečnosť, špeciálne povrchové úpravy, zákazkový dizajn a samozrejme ultra čistú atmosféru.
  Manipulačné (Glove) boxy

  PureEvo

  Viac info