LabTech Srl

 • Obehové chladiče – chillery
 • Odstredivky
 • Koncentrátory
 • Vákuové odparky
 • Generátory plynov

Detailnejšie informácie o jednotlivých produktoch budú postupne dopĺňané.

Navštíviť domovskú stránku výrobcu

 • Generátor vodíka
  Labtech Srl
  Generátory vodíka série LMH a LMHPLUS používajú na výrobu čistého plynného vodíka elektrolytický článok s polymérnou membránou (PEM). Inovatívny systém sušenia plynom série LMHPLUS je úplne bežný bez údržby a môže pracovať 24 hodín denne. Exkluzívny elektronicky riadený odlučovač plynov / kvapalín automaticky kontroluje vnútorné netesnosti pri spustení jednotky. Neustála kontrola prevádzkových parametrov zaručuje maximálnu bezpečnosť a rozhranie dotykovej LCD obrazovky poskytuje jednoduchú a užívateľsky príjemnú správu všetkých funkcií jednotky. Stohovateľnosť minimalizuje využitie cenného laboratórneho priestoru alebo priestoru na stole.
  Generátory plynov

  Generátor vodíka

  Viac info
 • Generátor dusíka
  Labtech Srl
  Rad generátorov LN od spoločnosti LabTech je spoľahlivou a účinnou alternatívou k bežným vysokotlakovým fľašiam. Ak vezmeme do úvahy prevádzkové náklady, bezpečnostné problémy a riziko vyčerpania plynu počas prevádzky, sú série LN najpokročilejšie a najspoľahlivejšie dostupné riešenie na výrobu plynu. Riadiaci systém poskytuje všetky informácie potrebné na zabezpečenie efektívneho a dôsledného zásobovania plynom. Od procesných a prietokových alarmov, cez automatickú funkciu spustenia / zastavenia, cez grafy trendov až po stránku záznamu služieb, jednoducho neexistuje žiadny iný laboratórny dusíkový systém, ako je séria LabTech LN. Všetky materiály použité pri výrobe sú ekologické. Séria LN je navrhnutá špeciálne pre analytické, lekárske a priemyselné použitie a poskytuje presný, nepretržitý a konzistentný prísun dusíka.
  Generátory plynov

  Generátor dusíka

  Viac info
 • Generátor čistého vzduchu
  Labtech Srl
  Séria LZA, správny partner v oblasti čistenia vzduchu. Séria LZA je jedným z najmenších a najefektívnejších systémov na čistenie vzduchu bez uhľovodíkov pre laboratórne použitie. Využíva spoľahlivú a efektívnu technológiu vyhrievaného katalyzátora na zníženie emisií THC a metánu na menej ako 0,05 ppm. Séria LZA zvyšuje účinnosť ktoréhokoľvek laboratória odstránením manipuácie s vysokotlakovými plynovými fľašami. Čistý vzduch sa používa v mnohých komerčných a laboratórnych aplikáciách na zlepšenie kvality produktu alebo procesu, ako je zdroj palivového vzduchu pre detektory plameňovej ionizácie (FID) alebo nulová referencia pre akýkoľvek prístroj, ktorý meria koncentráciu uhľovodíkov. Generátory LZA umožňujú výrobu vlastného čisteného vzduchu jednoduchým a lacným spôsobom.
 • Generátor kvapalného dusíka
  Labtech Srl
  „Vyrobte“ si svoj vysoko kvalitný tekutý dusík kdekoľvek a kedykoľvek. Tvorba tekutého dusíka na mieste je mimoriadne ľahká. Zažite na vlastnej koži pohodlie, keď máte generátor vo svojom laboratóriu bez problémov s dodávkami. Nikdy Vám nedochádza tekutý dusík. Výpary uvoľňované kvapalným dusíkom vďaka svojej veľmi nízkej teplote varu (-196,79 ° C), ktorá ho pri kontakte so vzduchom okamžite transformuje do plynného stavu, priťahujú zvedavosť každého, ale nesmiete sa nechať oklamať, pretože môže byť veľmi nebezpečný, ak s ním nie je správne zaobchádzané. LNG10 bol navrhnutý a vyvinutý pre používateľov malých a stredných objemov, ponúkajúci bezpečnejšiu a efektívnejšiu alternatívu k dodávkam.
 • Recirkulačné chladiče
  Labtech Srl
  LabTech ponúka kompletný rad recirkulačných chladičov vody, ktoré vyhovejú prakticky všetkým laboratórnym potrebám, s 10 modelmi s teplotami od -20 do 35 ° C a chladiacimi výkonmi od 500 W do 9000 W. Najmodernejšie vodné chladiče vody LabTech zaisťujú presné a konštantné chladiace podmienky prístrojov aj v náročných laboratórnych podmienkach a zároveň znižujú uhlíkovú stopu. Pri navrhovaní najnovšej série výskumný a vývojový tím LabTech zameral okrem iných rozhodujúcich parametrov svoju pozornosť na hluk, ktorý je už teraz nízky a výsledkom je ďalšia znížená úroveň. Vďaka vynikajúcemu pomeru cena / výkon, robustnosti, spoľahlivosti, tichosti a jednoduchému použitiu je na celom svete nainštalovaných viac ako 35 000 chladičov LabTech, čo  značku zaraďuje medzi najdôležitejších hráčov v tomto odbore. Okrem štandardných modelov je k dispozícii mnoho prispôsobených verzií.
  Recirkulačné chladiče – chillery

  Recirkulačné chladiče

  Viac info