SNOL

Laboratórne sušiarne a muflové pece

 • Sušiarne s teplotou do 300 °C
  SNOL
  Nízkoteplotné laboratórne pece firmy SNOL sú navrhnuté skupinou profesionálnych inžinierov tak, aby boli ekonomické a vyrobené z vysoko kvalitných materiálov pre dlhú životnosť. To zaručuje optimálne výsledky pre tepelné spracovanie rôznych materiálov a častí do teploty 300 °C. Nútená cirkulácia vzduchu  zaisťuje rovnomerné rozloženie teploty v komore a rýchlo dochádza k vysokokvalitnému tepelnému spracovaniu. Tento rad výrobkov sa výborne hodí pre vedecké laboratóriá. vzdelávacie inštitúcie, medicínu aj priemysel.
 • Sušiarne s teplotou do 350 °C
  SNOL
  Nízkoteplotné laboratórne pece firmy SNOL sú navrhnuté skupinou profesionálnych inžinierov tak, aby boli ekonomické a vyrobené z vysoko kvalitných materiálov pre dlhú životnosť. To zaručuje optimálne výsledky pre tepelné spracovanie rôznych materiálov a častí do teploty 350 °C. Prirodzená cirkulácia vzduchu zaisťuje rovnomerné rozloženie teploty v komore a rýchlo dochádza k vysokokvalitnému tepelnému spracovaniu. Tento rad výrobkov sa výborne hodí pre vedecké laboratóriá, vzdelávacie inštitúcie, medicínu aj priemysel..
 • Sušiarne s teplotou do 200 °C
  SNOL
  Nízkoteplotné laboratórne pece firmy SNOL sú navrhnuté skupinou profesionálnych inžinierov tak, aby boli ekonomické a vyrobené z vysoko kvalitných materiálov pre dlhú životnosť. To zaručuje optimálne výsledky pre tepelné spracovanie rôznych materiálov a častí do teploty 200 °C. Voliteľná nútená cirkulácia vzduchu (iba pri modeli SNOL 200/200) zaisťuje rovnomerné rozloženie teploty v komore a rýchlo dochádza k vysokokvalitnému tepelnému spracovaniu. Tento rad výrobkov sa výborne hodí pre vedecké laboratóriá. vzdelávacie inštitúcie, medicínu aj priemysel.
 • Viackomorové sušiarne do 200 °C
  SNOL
  Viackomorové nízkoteplotné elektrické sušiarne sú určené na tepelné spracovanie, sušenie, predohrev a ďalšie tepelné procesy z rôznych materiálov a častí do teploty 200 ° C. Výrobky môžu byť použité vo vedeckých laboratóriách, vzdelávacích inštitúciách, medicíne a priemysle. Nútená cirkulácia vzduchu umožňuje rovnomerné rozloženie teploty počas všetkých procesov, čo zaručuje optimálne výsledky.
 • Keramické vysokoteplotné pece 900 – 1300 °C
  SNOL
  Vysoko presné elektrické keramické pece sú určené na kalenie, uvoľňovanie, normalizáciu a ďalšie tepelné spracovanie do teploty 1300 ° C. Produktový rad sa skladá zo 4 veľkostí v každom teplotnom rozsahu. Pre odstránenie spalín, ktoré sa uvoľňujú počas tepelného spracovania, môže byť do výrobkov dodatočne nainštalovaný odťahový systém. Pece sú vhodné pre vedecké laboratóriá, vzdelávacie inštitúcie, medicínu a priemysel.
 • Muflové pece 1100 °C
  SNOL
  Nová produktový rad muflových pecí pozostáva z piatich modelov určených na skúšanie materiálov, tepelné spracovanie, vypaľovanie vzoriek keramiky a kameniny. Pece sú použiteľné v laboratóriách, vzdelávacích inštitúciách, keramických štúdiách a priemyselných laboratóriách.
  Vysokoteplotné pece

  Muflové pece 1100 °C

  Viac info