Kategórie prístrojov

Čeľusťové drviče

Čeľusťové drviče sú ideálne na drvenie veľmi tvrdých, tvrdých, stredne tvrdých, krehkých, tvrdých materiálov a materiálov citlivých na teplotu. Vzorka sa rozdrví pod vysokým tlakom medzi jednou pevnou a jednou pohyblivou drviacou čeľusťou.

 • Čeľusťový drvič PULVERISETTE 1 - classic line Model I
  Fritsch GmbH
  Extra silný prémiový drvič Kompaktný čeľusťový drvič PULVERISETTE 1 classic line je ideálnym prístrojom na rýchle a efektívne predbežné drvenie - dávkové alebo kontinuálne - tvrdých alebo veľmi tvrdých krehkých materiálov.
  Čeľusťový drvič PULVERISETTE 1 classic line Model I je ideálny pre max. veľkosť vstupnej vzorky 60 mm a max. nepretržitý výkon až 140 kg/hod v závislosti od materiálu a nastavenia medzery.
 • Čeľusťový drvič PULVERISETTE 1 - classic line Model II
  Fritsch GmbH
  Extra silný prémiový drvič Kompaktný čeľusťový drvič PULVERISETTE 1 classic line je ideálnym prístrojom na rýchle a efektívne predbežné drvenie - dávkové alebo kontinuálne - tvrdých alebo veľmi tvrdých krehkých materiálov a nie sú problémom ani železné materiály. Čeľusťový drvič PULVERISETTE 1 classic line Model I je ideálny pre max. veľkosť vstupnej vzorky 95 mm a max. nepretržitý výkon až 200 kg/hod v závislosti od materiálu a nastavenia medzery.