Kategórie prístrojov

Ortuťové analyzátory

 • Ortuťový analyzátor DMA-1
  Milestone Srl
  Kompaktný priamy analyzátor ortuti Systém na stanovenie ortuti DMA-1 nevyžaduje pred analýzou žiadnu prípravu vzorky ani inú mokrú chémiu. To znamená jednoduché použitie, nízke prevádzkové náklady a už nie je potrebné kupovať, manipulovať a likvidovať nebezpečné chemikálie.
  Ortuťové analyzátory

  Ortuťový analyzátor DMA-1

  Viac info
 • Ortuťový analyzátor DMA-80 evo
  Milestone Srl
  Výzvy pri stanovení obsahu ortuti sú veľmi dobre známe analytikom, ktorí často čelia mnohým problémom spojeným s namáhavým procesom prípravy vzorky alebo krokmi analýzy ortuti, ktoré spôsobujú pamäťový efekt aj po dlhých čistiacich cykloch uskutočňovaných pomocou najnovšej generácie ICP-MS alebo systémov studených pár. Ortuťový analyzátor DMA-80 evo dokáže analyzovať ľubovoľnú matricu (tuhú, kvapalnú alebo plynnú) bez akejkoľvek predbežnej úpravy alebo chemických prísad už za 6 minút, a to v úplnom súlade s metódou EPA 7473. S nainštalovanými tisícmi analyzátorov určuje Milestone referenčnú hodnotu na priame stanovenie obsahu ortuti v širokom spektre priemyselných odvetví: životné prostredie, energetika potraviny, cement, kozmetika, poľnohospodárstvo, baníctvo, petrochémia a ďalších.
 • Ortuťový analyzátor mercur DUO plus
  Analytik Jena AG
  Výkonný analyzátor ortuti mercur DUO plus pracuje podľa štandardov (EPA, EN, ISO) založených na atómovej absorpcii (AAS) a atómovej fluorescencii (AFS), a preto vám ponúka plnú flexibilitu pri aplikáciách. Vďaka integrovanému obohacovaciemu modulu s amalgamátormi môžete dosiahnuť limity stanovenia od rozsahu nízkych ng / l (ppt) po rozsah pg / l (ppq) s vysokou robustnosťou metódy v závislosti od typu vzorky a konfigurácie.